Kursy z przedmiotów szkolnych

PRZEDMIOTY SZKOLNE – KURSY & KOREPETYCJE NA TARCHOMINIE

Jako jedyna szkoła na Tarchominie, zapraszamy nie tylko na zajęcia z języków obcych, ale także na korepetycje i kursy z przedmiotów szkolnych (poziom szkoły podstawowej oraz gimnazjum i liceum):

  • matematyki
  • fizyki
  • chemii
  • języka polskiego
  • oraz innych na życzenie.

 

Posiadamy szeroką ofertę i staramy się zaoferować maksimum wyboru i możliwości jeśli chodzi o naukę przedmiotów szkolnych z nami. Wielokrotnie w życiu szkolnym przytrafiają się sytuacje nagłe gdy trzeba podszkolić się do klasówki lub powtórzyć daną partię materiału. Z nami można to robić na wiele sposobów:

Indywidualnie jednoosobowo

Zajęcia z naszymi nauczycielami, w naszej siedzibie, w kameralnej atmosferze. Lekcje szyte na miarę z profesjonalnymi, sprawdzonymi nauczycielami, którzy szybko i suktecznie wyjaśnią to, z czym masz problem.

Indywidualnie dwuosobowo

Masz problem razem z kolegą / koleżanką z klasy? Nic prostszego, u nas możecie uczyć się razem i czuć się raźniej! Zapraszamy Was na zajęcia dwuosobowe , które są tańsze aż o 40% od zajęć jednoosobowych, lecz wciąż prowadzone w formie korepetycji z profesjonalistami mającymi doświadczenie w nauczaniu w szkołach i znających program.

Mini grupy

Masz więcej niż 1 znajomego, który boryka się z tym samym problemem!? Świetnie trafiłeś, u nas stworzycie własną grupę i możecie uczyć się razem! Wówczas zajęcia te są jeszcze tańsze, a uczycie się dokładnie tego, czego potrzebujecie pod swoim kątem. Przygotwanie do matury? Do egzaminu gimnazjalnego? Zapraszamy do nas, a my zorganizujemy Wam kurs!

CENNIK