Rok 2020 zmienił nasze postrzeganie świata. Przewartościwoaliśmy sposób w jaki pracujemy, robimy zakupy, a także w jaki się uczymy. Szkoły i uczelnie wyższe w kilka dni przeniosły się online, nasza szkoła uczyniła podobnie. Choć na początku być może wydawało się to rewolucją, to jednak po pewnym czasie wszyscy zmobilizowali się do tego typu pracy i przystosowali się do niej. Ponieważ zdecydowana większość naszych kursantów chwaliła sobie taki sposób nauczania, postanowiliśmy go wprowadzić do stałej oferty. Co zyskujesz dzięki lekcjom online?

  • Otrzymujesz profesjonalne zajęcia z naszymi nauczycielami /  lektorami bez wychodzenia z domu i bez utraty czasu na dojazd w komfortowych warunkach własnego domowego zacisza.
  • Brak stresów związanych ze spóźnieniem się na zajęcia z powodu warunków zewnętrznych
  • Możliwość realizowania lekcji z dowolnego miejsca, wszystko czego potrzebujesz to łącze Internetowe.

Wciąż po drugiej stronie ekranu jest profesjonalny nauczyciel, który poprowadzi zajęcia w ten sam sposób (lub bardzo zbliżony) jak w sali szkoły. A Ty nie musisz się martwić o makijaż czy równo przycięty dwudniowy zarost ;-). A pomaga znalezienie sobie komfortowej pozycji na sofie we własnym domu.

Uczymy online dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy zajęcia z języków obcych ale także korepetycje z przedmiotów szkolnych.

Zapraszamy do nauki online z nami! Mamy swoje tajemnicze, sprawdzone sposoby tak, aby nauka była efektywna i skuteczna ale także przyjemna.