Kursy stacjonarne w naszej szkole na Tarchominie prowadzimy tylko w MINI GRUPACH.

Jako jedna z nielicznych placówek edukacyjnych, a jedyna szkoła na Tarchominie, oferujemy zajęcia w mini-grupach z 6 języków obcych do wyboru, a także języka polskiego dla obcokrajowców. Mini grupa liczy od 3 do 6 osób. Tylko w tak małej grupie nauczanie jest efektywne, nie ma możliwości się ukryć bądź nie uczestniczyć w zajęciach, a przez to korzystać z nich w maksymalnym stopniu. Tylko mini grupa jest połączeniem bardzo atrakcyjnej ceny kursu wraz z optymalną a jednocześnie minimalną liczbą osób w grupie. Ponadto uczymy, nie jak w innych szkołach, na tradycyjnej jednostce lekcyjnej 45 minut, tylko na jednostce 50 minutowej, dzięki czemu nasze „półtorej godziny” jest idealnym czasem w jakim można się skupić i nie poczuć znużenia.

Takim systemem, w ciągu roku szkolnego, poza kursami ogólnymi (general) prowadzimy również kursy przygotowawcze do egzaminów:

 • ósmoklasisty oraz maturalnego (II i III kl.)Pracujemy na sprawdzonej metodzie, do matury przygotowujemy od 12 lat! Aby przygotować się do egzaminów pracujemy głównie na testach z lat ubiegłych, kładziemy nacisk na wymagane przez egzamin umiejętności językowe takie jak: mówienie, słuchanie oraz pisanie.Kursy odbywają się w naszej placówce na Tarchominie.A co jest w cenie:
  • Przy płatności jednorazowej – podręcznik gratis;
  • Przy płatności semestralnej – prezent niespodzianka gratis;
  • Materiały dodatkowe zapewniane przez lektora, poza podręcznikiem;
  • Możliwość konsultacji metodycznych;
  • Możliwość konsultacji lektorskich;
  • Dostęp do naszych dodatkowych zasobów lingwistycznych;
  • Możliwość korzystania z bezpłatnego wi-fi na ternie szkoły;
  • Dostęp do aktualnej pracy obcojęzycznej;
  • Dostęp do naszej księgarni językowej;
  • Kącik kawowy.

   

Grupy dobieramy wiekowo:

 • dzieci
 • młodzież (gimnazjum, liceum)
 • dorośli

A a także poziomem. Średnia ilość osób w grupie: cztery.

Jakich języków uczymy?

 • angielski
 • niemiecki
 • francuski
 • włoski
 • hiszpański
 • rosyjski

a także:

 • polski dla obcokrajowców
 • matematyka (dla maturzystów)