PRZEDMIOTY SZKOLNE – KURSY & KOREPETYCJE NA TARCHOMINIE
Jako jedyna szkoła na Tarchominie, zapraszamy nie tylko na zajęcia z języków obcych, ale także na korepetycje i kursy z przedmiotów szkolnych (poziom szkoły podstawowej oraz gimnazjum i liceum).

Posiadamy szeroką ofertę i staramy się zaoferować maksimum wyboru i możliwości jeśli chodzi o naukę przedmiotów szkolnych z nami. Wielokrotnie w życiu szkolnym przytrafiają się sytuacje nagłe gdy trzeba podszkolić się do klasówki lub powtórzyć daną partię materiału.

Z nami można to robić na wiele sposobów:

  • Indywidualnie jednoosobowo
    Zajęcia z naszymi nauczycielami, w naszej siedzibie, w kameralnej atmosferze. Lekcje szyte na miarę z profesjonalnymi, sprawdzonymi nauczycielami, którzy szybko i suktecznie wyjaśnią to, z czym masz problem.
  • Indywidualnie dwuosobowo
    Masz problem razem z kolegą / koleżanką z klasy? Nic prostszego, u nas możecie uczyć się razem i czuć się raźniej! Zapraszamy Was na zajęcia dwuosobowe , które są tańsze aż o 40% od zajęć jednoosobowych, lecz wciąż prowadzone w formie korepetycji z profesjonalistami mającymi doświadczenie w nauczaniu w szkołach i znających program.
  • Mini grupy
    Masz więcej niż 1 znajomego, który boryka się z tym samym problemem!? Świetnie trafiłeś, u nas stworzycie własną grupę i możecie uczyć się razem! Wówczas zajęcia te są jeszcze tańsze, a uczycie się dokładnie tego, czego potrzebujecie pod swoim kątem. Przygotowanie do matury? Do egzaminu gimnazjalnego? Zapraszamy do nas, a my zorganizujemy Wam kurs!

Kursy i korepetycje:
+ matematyka
+ fizyka
+ chemia
+ język polski
+ oraz inne przedmioty na życzenie