Języki obce przez Skype

NOWOCZESNE KURSY INDYWIDUALNE PRZEZ SKYPE

NOWA METODA NAUCZANIA, BIJĄCA REKORDY POPULARNOŚCI

Wraz z rozwojem Internetu oraz zespoleniem się go na stałe z naszym życiem codziennym, przenosimy w wirtualną rzeczywistość coraz więcej naszych codziennych czynności: czytamy prasę przez Internet, oglądamy filmy, zawieramy znajomości, płacimy rachunki, robimy zakupy, a także… zdecydowanie coraz częściej uczymy się przez Internet!

Wychodząc naprzeciw tej tendencji postanowiliśmy zorganizować kursy przez Internet, niewiele odbiegające od takich samych kursów indywidualnych z lektorem prowadzonych w naszej placówce. Jaka jest różnica?

 •     Nie musisz tracić czasu na dojazd oraz powrót;
 •     Uczysz się z domu, hotelu, pracy, z zagranicy, stąd gdzie aktualnie przebywasz;
 •     Umawiasz się na spotkania o dowolnej porze, możesz także je przełożyć;
 •     Nie musisz nawet widzieć osoby z którą się uczysz – lecz jeśli chcesz – możesz;
 •     Masz dostęp do nielimitowanej ilości materiałów;
 •     Kurs jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb;
 •     Uczysz się sam – kursy są prowadzone w kameralnej atmosferze – systemie ‚1 na 1’ z lektorem, który w pełni dostosuje program kursu do Twoich potrzeb – do tego co Cię interesuje: gramatyka, konwersacje, konkretna dziedzina języka…
 •     Wreszcie możesz uczyć się z nami bez znaczenia, gdzie mieszkasz, nawet z najodleglejszego zakątka świata;
 •     Mamy wiele sprawdzonych sposobów na to, by nauka była efektywna w tym szczególnym środowisku jakim jest Internet;
 •     Współpracujemy z nami kilku nauczycieli, którzy specjalizują się w nauczaniu przez Internet, a każdy z nich posiada ciekawą osobowość i dużą wiedzę dydaktyczną.

Oferta nauki języków obcych przez SKYPE:

 • ANGIELSKI
 • NIEMIECKI
 • HISZPAŃSKI
 • WŁOSKI
 • FRANCUSKI
 • ROSYJSKI

Dostępne są również zajęcia z przedmiotów szkolnych online.

SPRAWDŹ!! I UCZ SIĘ NOWOCZEŚNIE, PODĄŻAJ ZA TRENDAMI!

CENNIK ZAJĘĆ TUTAJ


METODA

Zajęcia prowadzimy metodą komunikatywną, która szczególny nacisk kładzie na komunikacje, przy czym rozwijamy jednocześnie 4 sprawności językowe: mówienie, czytanie, pisanie oraz słuchanie, nie pomijając przy tym gramatyki, jednak nie skupiając się na niej.

Zajęcia internetowe mają jednak to do siebie, że to Kursant ustala z lektorem to, czego oczekuje od danych zajęć, a my jesteśmy po to, by się w stu procentach do tych oczekiwań dostosować. Stąd tak wiele jest zalet indywidualnych zajęć przez Internet – uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i tego co chcesz.


FAQ – CZĘSTE PYTANIA

 1. Co jest potrzebne by móc uczestniczyć w kursie?

Przede wszystkim kursant. Poza tym przyda się komputer z dostępem do Internetu, pocztą oraz zainstalowanym programem Skype.

 1. Jak mogę zapisać się na kurs?

Na kurs przez Internet można się zapisać Internetowo tj wysyłając do nas zgłoszenie poprzez e-mail. Ustalamy ilość godzin oraz termin pierwszych zajęć. Po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto, rozpoczynamy naukę.

 1. W jaki sposób odbywają się kursy?

Kursy mają tę zaletę, że odbywają się w dniach i godzinach wybranych przez Kursanta, odbywają się one dokładnie tak samo jak ich stacjonarny odpowiednik, Kursant otrzymuje wszystkie materiały do zajęć w postaci skanów i ma lektora do swojej dyspozycji przez 50 minut, tak często jak zostanie to ustalone przed rozpoczęciem kursu. Możesz się uczyć z własnego domu, pracy lub hotelu, czyli wszędzie tam, gdzie akurat masz dostęp do Internetu.

 1. Czego będę się uczyć?

Kursy są w pełni dostosowane do potrzeb Kursanta. Program jest ustalany indywidualnie zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Kursanta.

 1. Kto mnie będzie uczył?

Będzie Cię uczył doświadczony i wykształcony lektor, jesteśmy dumni z naszych lektorów, ponieważ nie tylko są profesjonalistami, lecz także są to bardzo ciekawe osobowości z którymi zajęcia upływają błyskawicznie.

 1. Jak mam dokonać zapłaty za kursy?

Wszystkich wpłat dokonuje się z góry za wybrany pakiet zajęć, wybrany kurs rozpoczyna się z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, zwykle już na drugi dzień. Po zrealizowanej ilości godzin opłaconych w każdej chwili możesz przerwać kurs, zawiesić go lub po prostu kontynuować.

 1. Z jakich materiałów korzysta się w trakcie lekcji?

Wszystkie materiały otrzymujesz od nas na skrzynkę mailową w trakcie trwania zajęć lub przed zajęciami, są to autorskie ćwiczenia, a także skany najpopularniejszych podręczników do nauki języka, teksty przydatne do konwersacji, listy słówek itp.

 1. Czy jest możliwość reklamacji, gdy będę niezadowlony z zajęć?

Oczywiście, jest z nami kontakt przez Internet codziennie przez cały dzień, wobec czego w każdej chwili możemy zorganizować zmianę lektora, tak, by odpowiadał w stu procentach wymaganiom Kursanta.

 1. Dla kogo kursy Internetowe są odpowiednie?

Kursy przez Internet są odpowiednie dla osób, które nie mają na co dzień możliwości skorzystania z oferty regularnych kursów, mieszkają z dala od placówek edukacyjnych lub preferują niestandardowe pory kursów. Kursy Internetowe są idealne dla osób zamieszkałych za granicą, lecz także dla osób z odległych zakątków Polski, gdzie ciężko jest znaleźć szeroką ofertę językową na co dzień. Kursy Internetowe będą odpowiednie również dla osób mających nieregularny system pracy, ponieważ są elastyczne i łatwo dopasowują się do indywidualnych potrzeb Kursanta.