Gwarancja i gratisy !

5638643449[1]

Już dziś zapraszamy na roczne (lub półtoraroczne) kursy maturalne!

Dla każdego, kto zapisze się na kurs  roczny (październik – kwiecień 2017) lub półtoraroczny (luty – kwiecień 2018) do i opłaci kurs z góry lub zarezerwuje sobie miejsce zaliczką otrzyma od nas paczkę gratisów zawierającą m.in. fiszki – praktyczne zwroty konwersacyjne z języka angielskiego oraz inne gadżety firmowe Cherry School.

A ponadto gwarancja: jeśli nie zdasz matury po kursie u nas – oddajemy pieniądze!

Gwarantujemy zwrot opłaty w wysokości 100% poniesionych kosztów za kurs grupowy  w przypadku nie zdania egzaminu maturalnego. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za przygotowanie naszych uczniów do egzaminu maturalnego. Jeśli ukończysz kurs w pełnym wymiarze godzin oraz uzyskasz min 90% obecności na nim a pomimo to nie zdasz matury – otrzymasz zwrot poniesionych kosztów lub darmowy kurs maturalny w kolejnym roku.

* Regulamin dostępny w sekretariacie szkoły.